مدیرکل جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه معرفی شد.

آئین تکریم و معارفه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه با حضور مسئولان کشوری و استانی در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، طی مراسمی با حضور قائم مقام امداد کشور، استاندار کرمانشاه و سایر مسئولان استانی، رضا طاهری به عنوان مدیرکل جدید کمیته امداد امام […]

آئین تکریم و معارفه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه با حضور مسئولان کشوری و استانی در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، طی مراسمی با حضور قائم مقام امداد کشور، استاندار کرمانشاه و سایر مسئولان استانی، رضا طاهری به عنوان مدیرکل جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه معرفی و از زحمات و تلاش‌های ارزشمند پیمان ترکمانه تجلیل شد.

طاهری ۵۲ ساله،‌ متولد سرپل‌ذهاب و از مدیران موفق کشور و با سابقه این نهاد می باشد که ۲۰ سال در استان کردستان و ۳ سال در استان کرمانشاه مشغول فعالیت بوده و پس از ۲ سال انجام وظیفه در استان ایلام به عنوان مدیرکل این نهاد، امروز به عنوان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه معرفی شد.

شایان ذکر است، ترکمانه مدیرکل سابق این نهاد نیز پس از ۳۱ سال خدمت در کسوت امدادگری، بازنشسته شد. وی به عنوان یکی از مدیران جوان و چهره‌های فرهنگی استان، بیش از ۲ سال مسئولیت این نهاد در استان کرمانشاه را بر عهده داشت و پیش از این نیز ۵ سال مدیرکل استان همدان و ۲ سال مدیرکل دفتر این نهاد در کشور عراق و یکی از مدیران موفق کشور و استان بوده است.