مشارکت حداکثری در انتخابات تضمین‌کننده آینده کردستان است

مشارکت حداکثری در انتخابات تضمین‌کننده آینده کردستان است

استاندار کردستان با اشاره به ضرورت اهمیت برگزاری پرشور انتخابات گفت: مشارکت حماسی در انتخابات و حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی، عامل مهم پیشرفت و متضمن آینده درخشان استان است.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از کردستان و به نقل از روابط‌عمومی استانداری کردستان، اسماعیل زارعی‌کوشا امروز _چهارشنبه پانزدهم آذر_ در همایش اعضای ستاد انتخابات استان و فرمانداران اظهار کرد: به امید خدا، انتخابات پیش‌رو با مشارکت و حضور حداکثری مردم در استان برگزار خواهد شد.

وی با تاکید بر اهمیت مشارکت گسترده در انتخابات افزود: حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی پیامدهای مثبتی برای استان به همراه دارد و زمینه توجه بیشتر به کردستان و بستر توسعه و پیشرفت این استان را فراهم می‌کند.

استاندار کردستان با بیان اینکه در این انتخابات نیز حماسه بی‌نظیر توسط مردم کردستان، همگام و هم‌زمان با سراسر کشور رقم خواهد خورد، با اشاره به حضور حماسی مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی گفت: هر جا نیاز به حضور مردم بوده است، مردم جلوتر از مسئولان در صحنه حاضر بوده‌اند و حمایت خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده‌اند.

زارعی‌کوشا با بیان اینکه، اعتماد شکل گرفته توسط مردم نسبت به دولت سرمایه بزرگی است که باید تقویت و محافظت شود، ادامه داد: امروز با توجه به اینکه بخش عظیمی از مشکلات استان در حوزه آب، حمل‌ونقل، فرودگاه، راه‌آهن و بسیاری موارد دیگر مرتفع شده است، مردم بیشتر به مسئولان اعتماد دارند و این اعتماد وظیفه ما را برای خدمت بیشتر و سنگین‌تر می‌کند.

وی با تاکید بر اهمیت سلامت فضای انتخاباتی استان گفت: با تخلفات انتخاباتی و تبلیغات زودهنگام و پیش از موعد برخورد می‌شود و انتظار از نامزدهای قانون‌گذاری، رعایت قانون است.

کد خبر 709805