مشارکت حداکثری در انتخابات عامل اصلی ناامیدی دشمنان است

مشارکت حداکثری در انتخابات عامل اصلی ناامیدی دشمنان است

مراسم تکریم و معارفه معاون سیاسی با حضور وزیر و اعضای شورای معاونان وزارت کشور برگزار شد.

احمد وحیدی شامگاه سه شنبه در این مراسم ضمن تقدیر از تلاش‌ها و خدمات ارزنده محمدرضا غلامرضا، سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم را به عنوان معاون سیاسی و رئیس ستاد انتخابات کشور معرفی کرد.

وزیر کشور، تاکید کرد: غلامرضا در طول یک سال گذشته مجموعه کارها و برنامه‌های خوبی را در حوزه‌های سیاسی، تقسیمات کشوری و حوزه انتخابات انجام داد.

وحیدی با اشاره به استقبال باشکوه متقاضیان انتخابات مجلس شورای اسلامی در مرحله پیش ثبت نام‌ها، تاکید کرد: برای نخستین بار انتخابات با قانون جدید در حال برگزاری است و با عنایت خدا و تلاش اعضای ستاد انتخابات این مرحله به خوبی و با موفقیت به پایان رسید و رئیس ستاد انتخابات تلاش‌ها و اقدامات ارزشمندی انجام داد.

وزیر کشور، مشارکت حداکثری را عامل مهم و اصلی برای ناامید ساختن دشمنان و خنثی کردن نقشه‌های بدخواهان نظام و ملت دانست و ادامه داد: جنگ ترکیبی و شناختی دشمن برای اینکه انتخابات را تحت تأثیر قرار دهند، ادامه دارد. به یاری خداوند و تحت رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب و با همدلی، اتحاد و انسجام بین همه دستگاه‌ها و نیروهای انقلاب شکست خواهد خورد و انتخاباتی پرشور شکل می‌گیرد.

وحیدی به رفتار و تصمیمات سرنوشت ساز مردم در عرصه‌های مختلف و تاریخ ساز انقلاب اشاره کرد و گفت: مردم بصیر، انقلابی و زمان شناس همواره دشمنان را مأیوس و عصبانی کرده‌اند و ان شاء الله در انتخابات پیش رو، حماسه جدیدی خواهند آفرید و ما وظیفه داریم با برگزاری انتخابات سالم، رقابتی، زمینه را برای مشارکت حداکثری آنان فراهم کنیم.

مشارکت حداکثری در انتخابات عامل اصلی ناامیدی دشمنان است

وی با اشاره به سوابق درخشان، روحیه انقلابی و جهادی سید محمد تقی شاهچراغی، گفت: سوابق مدیریتی ارزشمند و مؤثر در هفت استان کشور نشان می‌دهد که معاون سیاسی جدید وزارت کشور از ظرفیت بالای مدیریتی برخوردار است و ان شاء الله با همکاری و همدلی اعضای شورای معاونان و ستاد انتخابات کشور، مأموریت‌ها و برنامه‌های حوزه معاون سیاسی به ویژه در عرصه انتخابات که مهمترین برنامه وزارت کشور است، محقق خواهد شد.

وزیر کشور دوره مسئولیت شاهچراغی در استانداری قم را موفقیت آمیز دانست و گفت: مجموعه اقدامات و عملکرد مدیریتی وی در قم بسیار تأثیرگذار و مؤثر بود.

معاون سیاسی سابق وزیر کشور: همه زیرساخت‌ها و بسترهای لازم برای برگزاری انتخابات فراهم شده است

محمدرضا غلامرضا معاون سیاسی سابق وزارت کشور نیز در این نشست با ارائه گزارشی مختصر از مجموعه اقدامات و برنامه‌های حوزه معاون سیاسی و ستاد انتخابات کشور در یک سال گذشته، گفت: مسیر خوبی را شروع کردیم، در همه حوزه‌ها کارهای نو و بی بدیلی انجام شد.

وی با اشاره به سفرهای منطقه‌ای انجام شده در طول یک سال گذشته، افزود: تلاش کردیم فرمانداران و معاونان سیاسی با شرکت در دوره‌های آموزشی به یک آمادگی کامل و لازم برای برگزاری موفقیت‌آمیز انتخابات برسند.

معاون سیاسی سابق وزارت کشور از انسجام و همدلی شکل گرفته بین اعضای ستاد انتخابات در سراسر کشور برای برگزاری یک انتخابات رقابتی، سالم و با مشارکت گسترده مردم گفت و یادآور شد: همه زیرساخت‌ها و بسترهای لازم مهیا شده و ان شاء الله این مسیر با قدرت پیش خواهد رفت و از همه خواست تا با نهایت همکاری با معاون سیاسی جدید بستر و زمینه یک حماسه دیگر در اسفندماه سال جاری را فراهم سازند.

غلامرضا، انتخاب سید محمد تقی شاهچراغی را به عنوان معاون سیاسی جدید وزارت کشور و رئیس ستاد انتخابات بهترین، گزینه و انتخاب دانست.

معاون سیاسی وزیر کشور:‌ اتحاد و انسجام لازمه عبور از مشکلات است

در ادامه این نشست، سیدمحمد تقی شاهچراغی معاون سیاسی جدید وزارت کشور در سخنانی کوتاه با تقدیر از خدمات مؤثر معاون سیاسی سابق، گفت: مسئولیت‌ها زود گذر هستند اما آنچه مهم است نهایت تلاش و تدبیر برای انجام موفقیت آمیز مأموریت‌ها و رسالت‌ها است.

وی همکاری، تعامل و انسجام داخلی بین مدیران و مسئولان را یکی از مهم‌ترین کلیدها برای تحقق برنامه‌ها و اهداف تعیین شده دانست و گفت: با اتحاد و انسجام می‌توان از سختی‌ها و مشکلات عبور کرد و مسیر خدمت صادقانه و رضایت بخش را برای مردم فراهم ساخت.