مشکل مشترک پرسپولیس و تراکتور

مشکل مشترک پرسپولیس و تراکتور

حمید درخشان سرمربی پیشین پرسپولیس در خصوص پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل تراکتور اظهار داشت: پرسپولیس در روزی که یک بازی توأم با منطق و فکر را در تبریز انجام داد توانست تراکتور را شکست دهد. شاگردان یحیی گل‌محمدی خیلی باهوش بودند و در تمام دقایق بازی، اتفاقات پیش آمده را مدیریت کردند.

وی ادامه داد: وقتی تیمی با این ذهنیت به زمین می‌آید مشخص است که حریفش را آنالیز کرده است. بازیکنان پرسپولیس از ابتدای بازی منتظر اشتباه تراکتوری‌ها بودند و مشخص بود کاملاً نقاط ضعف شاگردان خمس را می‌شناسند. کادرفنی پرسپولیس به بازیکنان سفارش کرده بود که منطقی و بدون ریسک عمل کنند. حضور پرتعداد هواداران تراکتور ممکن بود بازیکنان دو تیم را تحت تإثیر جو ورزشگاه قرار دهد، اما این موضوع بیشتر به ضرر میزبان تمام شد تا پرسپولیس.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص اینکه تک گل بازی هم روی اشتباه تراکتوری‌ها به ثمر رسید، گفت: هیچ گلی را در فوتبال نمی‌توانید پیدا کنید که بازیکنی مرتکب اشتباه نشده باشد، فقط میزان تأثیرگذاری بازیکنان فرق می‌کند. پورحمیدی دروازه‌بان خوبی است، اما در یک لحظه تصمیم اشتباهی گرفت و خودش و تراکتور تاوان سختی دادند، اما این موضوع نباید باعث شود این بازیکن را نابود کنیم، چون ممکن است هر بازیکنی دچار اشتباه شود. کادرفنی تراکتور باید از دروازه‌بان تیم‌شان حمایت کند تا دوباره این بازیکن به روز‌های خوبش برگردد.

درخشان در پایان در پاسخ به این سؤال که در دو هفته گذشته تیم‌های مدعی در حد انتظار، ظاهر شده‌اند؟ خاطرنشان کرد: سپاهان طبق پیش‌بینی‌ها با قدرت شروع کرده و از روز اول نشان داد که مدعی قهرمانی است. پرسپولیس و استقلال هم دو بازی‌شان را با برد پشت سر گذاشتند، اما این دو تیم مشکلات خاص خودشان را دارند و برای تکمیل شدن نیاز به جذب بازیکن در چند پست دارند. پرسپولیس نیاز به یک مهاجم دارد تا ضعف گلزنی‌اش برطرف شود. تراکتور هم هرچند ۲ بازی اولش را با شکست پشت سر گذاشته، اما با توجه به نفراتی که در اختیار دارد، به جدول برمی‌گردد. مشکل پرسپولیس و تراکتور یک چیز است و آن هم اینکه هر دو تیم به یک تمام‌کننده تمام عیار نیاز دارند، ضعفی که هم‌اکنون در هر دو تیم به صورت مشترک وجود دارد.

مشکل مشترک پرسپولیس و تراکتور