مهمترین پیام عملیات طوفان‌الاقصی

مهمترین پیام عملیات طوفان‌الاقصی

خالد القدومی در تحلیل خود از گفت: امروز شاهد اتفاقات تاریخی در هستیم، مقاومت غزه و این مردم دلیر و شجاع که در محاصره و شرایط سختی قرار دارند، آن هم در شرایطی که تمام نیروهای استکبار جهانی مانند آمریکا و اروپا پشت هستند و تجهیزات نوین جنگی دارند، توانست دشمن را غافلگیر کند و با حمله سنگین، سیستم اطلاعاتی این رژیم را شکست دهد.

وی تصریح کرد: روز گذشته مجاهدین ما به سمت مناطق اشغالی فلسطین و شهرک‌های صهیونیستی رفتند و حدود 50 پست یا جایگاه نظامی و شهرک‌نشینان را هدف قرار دادند و اکنون در مناطق بسیاری پرچم آزادی و عزت فلسطین را بر افراشتند.

نماینده جنبش حماس در تهران همچنین گفت: مقاومت فلسطین با شعار القدس و الاقصی جنگ طوفان الاقصی را آغاز کردند و به نام شهدا و مجاهدینی که در زندان‌های رژیم صهیونیستی قرار دارند و اهانت‌هایی که به مقدسات ما کرده اند، این عملیات را آغاز کردند.

القدومی افزود: دنیا حرف ما را نشنید و عدالت و انصاف در حق مردم ما برقرار نشد، لذا رهبر مقاومت فلسطینی گردان‌های القسام با این پیام محکم و واضحی را به دشمن داد.

وی اظهار داشت: خوشبختانه امروز طبق آنچه رسانه‌های رژیم صهیونیستی منتشر کرده‌اند بیش از 750 اسرائیلی اعم از سربازان و غیر نظامیان به دست نیروهای مقاومت اسیر شده‌اند و به گفته سخنگوی رسمی گردان‌های القسام این صهیونیست‌ها به مکان‌های محفوظ داخل غزه منتقل شده‌اند و خرسندیم که به زودی آن‌هایی که در زندان‌های رژیم صهیونیستی هستند آزاد شوند.

نماینده جنبش حماس در تهران تصریح کرد: طبق آمار رسمی حدود 500 صهیونیست به هلاکت رسیده‌اند و در همان ساعات اولیه حدود 5 هزار موشک توسط مقاومت شلیک شده است حتی رژیم صهیونیستی تصور نمی‌کرد مقاومت فلسطین چنین توانایی داشته باشد.

پیشنهاد فر نیوز
سرمایه‌گذاری ۲ هزار میلیارد تومانی در دانشگاه‌ها برای پژوهش و فن‌آوری

مهمترین پیام عملیات طوفان‌الاقصی

القدومی خاطرنشان کرد: این عملیات پیام‌های متعددی داشت از جمله این که ما فلسطینیان صبر و حوصله کردیم اما سازمان ملل و جهانیان این حق ما را بر نگرداندند و چیزی جز بیانیه نبود، لذا چنین عملیات و جنگی آغاز شد.

وی همچنین بیان کرد: پیام دیگر این عملیات به برخی کشورها و رژیم های منطقه که به دنبال عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی هستند بود مبنی بر این که اسرائیل چنان ضعیف است که نمی‌تواند از شما حمایت کند و در نتیجه باید این خیانت و عادی سازی روابط متوقف شود، امیدوارم این عملیات ادامه یابد و ما در مقطع و مسیر جدی آزادی از نهر تا بحر و نابودی کامل رژیم صهیونیستی هستیم.