میز خدمت دادگستری کرمانشاه برگزار شد

  • افران
  • پروژه مسکونی تندیس
میز خدمت دادگستری کرمانشاه برگزار شد

معاون قضایی دادگاه‌های عمومی و انقلاب کرمانشاه از برگزاری میز خدمت در دادگستری کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از کرمانشاه، یوسف جلیلیان امروز _چهارشنبه، هجدهم بهمن_ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای سند تحول قضائی که مورد تأیید و تأکید مقام معظم رهبری، رئیس قوه قضائیه و رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه است و همچنین به منظور همسو بودن با مردم، محرومیت‌زدایی و ملاقات چهره به چهره با افرادی که مشکل حقوقی دارند میز را به عنوان «میز خدمت» برگزار کردیم.

وی افزود: عنوان دیگر این میز «میز پاسخگویی» است و به این واسطه پاسخگوی سوالات و مشکلات مردم هستیم، امروز به واسطه میز خدمت که در دادگستری کرمانشاه برگزار شد، ارتباط به صورت مستقیم و چهره به چهره با ۳۳ نفر صورت گرفت.

سرپرست اجرای احکام مدنی دادگستری استان کرمانشاه تصریح کرد: درخواست‌ها بیشتر در حوزه پرونده‌های مالی به ویژه دعاوی خانواده مانند مهریه، نفقه و اختلافات خانوادگی بود.

وی خاطرنشان کرد: تقاضای همیشگی من از مردم کرمانشاه این بوده و است که با توجه به احترامی که افراد برای ریش سفیدان و معتمدان قائل هستند، دعاوی خود را به ریش سفیدی و سازش ختم کنند.

جلیلیان ادامه داد: آقایان و بانوانی داریم که در این راه برای حل دعاوی کمک می‌کنند، در غیر صورت اگر قصد مطرح کردن دعوای حقوقی دارند با آگاهی حقوقی اقدام کنند، به عنوان مثال سعی کنند از فضایی مانند امروز استفاده کنند که در نهایت با آگاهی به پیگیری امور خود بپردازند.

به گزارش ایمنا، میز خدمت پیش از ظهر امروز به همت سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه و بسیج ادارات در دادگستری کرمانشاه برگزار شد.

پیشنهاد فر نیوز
برف و باران در راه مازندران

کد خبر 726608

  • سئو