نخستین تغییر در ترکیب پرسپولیس رونمایی شد

نخستین تغییر در ترکیب پرسپولیس رونمایی شد

تیم فوتبال که این روزها خود را تقابل با فولاد در هفته چهارم آماده می‌کند، تمرینات آماده‌سازی خود را به صورت فشرده برای این مسابقه انجام می‌دهد.

در همین راستا در آستانه این مسابقه، در اندیشه ایجاد نخستین تغییر در ترکیب تیمش است.

سرخپوشان در سه بازی اخیر خود با ترکیب یکسان و بدون تغییر به میدان رفتند. علیرضا بیرانوند، علی نعمتی، مرتضی پور علی گنجی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، دانیال اسماعیلی‌فر، میلاد سرلک، سروش رفیعی، سعید صادقی، مهدی ترابی، وحید امیری و شهاب زاهدی نفراتی بودند که تا هفته سوم ترکیب تیم گلمحمدی را تشکیل می دادند.

البته هفته قبل ممکن بود که ترکیب سرخپوشان با توجه به استعلام وضعیت مشمول بودن میلاد سرلک تغییر کند اما پس از استعلام مشخص شد که او مشکلی برای همراهی سرخپوشان ندارد و باعث شد ترکیب تا هفته سوم تغییر نکند.

این در حالی است که با توجه به وضعیت پورعلی گنجی که چند روز از تمرینات تیمی دور بود و با توجه به درخشش گولسیانی در بازی قبل، این بازیکن در آستانه تشکیل زوج جدیدی برای خط دفاعی پرسپولیس است و به احتمال فراوان او همراه کنعانی زادگان زوج جدید خط دفاعی پرسپولیس برای فصل جدید هستند.

گولسیانی مقابل ذوب آهن در دقیقه ۸۲ به زمین آمد و با گل دقیقه ۸۴ او، سرخپوشان از شکست خانگی مقابل شاگردان محمد ربیعی گریختند.

همچنین یحیی گل‌محمدی در اندیشه ایجاد تغیراتی در خط میانی تیمش نیز قرار دارد اما به نظر می رسد که این تغییر به بعد از تعطیلات لیگ موکول شود و چهره تیم بعد از تعطیلات لیگ، با تغییراتی مواجه شود.

پرسپولیس