نشست خبری مهندس محمدهادی سالاری کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس با اصحاب رسانه؛ «توسعه منطقه ای ،نگاه همگرایانه، رویکرد نخبه گرایی»/ تعیین سرنوشت خود را به دیگری ندهیم

طی نشستی که کاندیدای جوان مجلس شورای اسلامی مهندس محمد هادی سالاری با اصحاب رسانه داشت ضمن تشکر از فعالیت‌های رسانه درجهت تشویق به مشارکت حداکثری ؛ نقش رسانه‌ها را در معرفی نامزدهای انتخاباتی بسیار تاثیر گذار دانست. مهندس سالاری گفت :هدف و انگیزه من به عنوان جوان دهه ی۷۰ از حضور در این عرصه […]


طی نشستی که کاندیدای جوان مجلس شورای اسلامی مهندس محمد هادی سالاری با اصحاب رسانه داشت ضمن تشکر از فعالیت‌های رسانه درجهت تشویق به مشارکت حداکثری ؛ نقش رسانه‌ها را در معرفی نامزدهای انتخاباتی بسیار تاثیر گذار دانست.

مهندس سالاری گفت :هدف و انگیزه من به عنوان جوان دهه ی۷۰ از حضور در این عرصه آن است که از وضعیت معیشت ،تورم و بیکاری کرمانشاه نگران هستم .کرمانشاه پتانسیل و ظرفیت بالایی دارد می تواند به عنوان قطب گردشگری کشور معرفی شود و همچنین به واسطه ویژگی‌های اقلیمی و محیطی می‌تواند قطب کشاورزی شود .
مهندس سالاری اظهار داشت:چون از صنایع در استان حمایت نشده و سرمایه گذاری در بخش صنعت و کارخانه های صنعتی کرمانشاه مورد توجه ،پشتیبانی و حمایت نبوده و برای سرمایه گذاران تسهیل‌گری نشده، شاهد این هستیم که حدود ۷۰ درصد کارخانه‌ها تبدیل به انبار شده اند واقعا جای سوال است چرا به جای پیشرفت، پسرفت کرده ایم؟ .

مهندس سالاری ضمن اشاره به نقش رسانه در انتخاب شایسته ،گفت : کرمانشاه باید به دنبال نماینده مردمی دلسوز باشد که هدفش خود نمایی ،خود ستایی و ارائه برنامه واهی نباشد. شخصی لیاقت نمایندگی مردم را دارد که بخواهد خالصانه توان خودش را برای مردم بگذارد .
مهندس سالاری تصریح کرد :من انگیزه ی بسیاری برای خدمت به همشهریان کرمانشاهی دارم هدف من آنست که شجاعانه مشکلات مردم را مطرح کنم و با جدیت پیگیرسهم ملی کرمانشاه باشم

وی در پایان سخنانش گفت :مردم کرمانشاه زحمات بسیاری برای این انقلاب کشیدند در جنگ دشواری های بسیاری تحمل کردند و شهدای عزیز و گرانقدری تقدیم انقلاب کردند. بنابراین نماینده کرمانشاه باید مقتدرو حق طلبانه سخن بگویند تا کرمانشاه به جایی که شایسته است برسد.