هاشم‌نژاد: اصلی‌ترین دلیل عدم نتیجه‌گیری تراکتور، قرعه سخت‌ بود

ایسنا/آذربایجان شرقی مهاجم تراکتور اصلی‌ترین دلیل عدم نتیجه‌گیری این تیم در ابتدای فصل را تشریح کرد.

مهدی هاشم‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: بابت پیروزی مقابل مس‌رفسنجان و به ارمغان آمدن اولین سه امتیاز فصل‌ تیم بسیار خوشحال هستم و امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد.

وی افزود: بازی به بازی بهتر می‌شویم، از لحاظ مالکیت توپ در دو بازی اخیر از حریفان‌مان برتر بودیم و مس رفسنجان نتوانست موقعیت چندان جدی بر روی دروازه‌مان ایجاد کند.

وی در رابطه با عصبانیت هواداران تراکتور در دیدار اخیر این تیم و شعار علیه بازیکنان گفت: هواداران اصلی تراکتور بسیار فهیم هستند، آن‌ها همواره پشت تیم بوده‌اند و از تراکتور حمایت کردند.

هاشم‌نژاد در خصوص عدم نتیجه‌گیری تراکتور در ابتدای فصل عنوان کرد: به نظرم قرعه سخت‌مان در لیگ‌برتر باعث شد تا بازی‌های دو هفته ابتدایی لیگ را واگذار کنیم، بازیکنان جدیدی به تیم ما اضافه شده‌اند و ما مقابل دو تیم باثبات و قدرتمند قرار گرفتیم و مطمئنم اگر در اواسط فصل با سپاهان پرسپولیس بازی می‌کردیم شرایط متفاوت بود.

مهاجم ملی‌پوش تراکتور در رابطه با حضور تیم‌ملی امید در بازی‌های مقدماتی المپیک ۲۰۲۴ پاریس خاطرنشان کرد: به احتمال بسیار بعد از بازی با استقلال خوزستان به اردوی تیم‌ملی ملحق شوم و امیدوارم بتوانیم تیم‌ملی امید ایران را پس از سال‌ها به المپیک برسانیم.

انتهای پیام