هلاکت ۴ نظامی صهیونیست در عملیات حزب‌الله لبنان

هلاکت ۴ نظامی صهیونیست در عملیات حزب‌الله لبنان

هلاکت ۴ نظامی صهیونیست در عملیات حزب‌الله لبنان

حزب‌الله لبنان اعلام کرد که مبارزان لبنانی از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» امروز پنج‌شنبه بیشترین عملیات نظامی را علیه مواضع نظامی ارتش صهیونیست انجام دادند.

به گزارش گروه بین الملل حیات، حزب الله لبنان با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که پس از رصد دقیق شهرک المناره در شمال فلسطین اشغالی و ورود ۴ نظامی اسرائیلی به خانه‌ای در این شهرک، مجاهدان مقاومت اسلامی این خانه را با موشک‌های هدایت شونده هدف قرار داده و تخریب کردند و هر ۴ نظامی اسرائیلی کشته شدند.

طبق این بیانیه بیش از ۲۲ عملیات حزب‌الله علیه اماکن و شهرک‌های رژیم صهیونیستی از صبح امروز تاکنون انجام شده که بیشترین تعداد عملیات در جبهه جنوب لبنان از زمان آغاز عملیات «طوفان الاقصی» است.

ساعاتی پیش نیز شبکه المیادین به نقل از نیروهای مقاومت لبنان گزارش داد: نیروهای مقاومت بعد از شناسایی یک فروند تانک مروکاوا متعلق به رژیم صهیونیستی در منطقه الراهب که در میان درختان پنهان شده بود این تانک را با موشک هدایت شونده هدف قرار دادند.

بعد از انهدام این تانک عناصر پیاده نظام دشمن در محل عملیات تجمع کردند که آنها نیز با سلاح‌های مناسب هدف قرار گرفتند. در این عملیات تعدادی از عناصر دشمن به هلاکت رسیده و تعدادی نیز زخمی شدند. نیروهای لبنانی پایگاه عین زیتیم واقع در نزدیکی شهر صفد را با ۴۸ موشک کاتیوشا با موفقیت هدف قرار دادند.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز گزارش داد که این حملات شدیدترین حملات از آغاز جنگ تاکنون به شمار می‌رود به طوری که دست کم ۵۰ موشک از سمت لبنان به سمت الجلیل شلیک شده است.