واکنش مدیر پرسپولیس به ماجرای درگیری یحیی و پورعلی‌گنجی

واکنش مدیر پرسپولیس به ماجرای درگیری یحیی و پورعلی‌گنجی

بعد از دیدار و شایعه ای عجیب درباره رختکن سرخپوشان پایتخت به وجود آمد؛ برخی صفحات مجازی در این خصوص اخباری مبنی بر درگیری لفظی یحیی گل محمدی و مرتضی پور علی گنجی در بین دو نیمه مسابقه پرسپولیس و ذوب آهن منتشر و اعلام کردند همین مساله سبب تعویض مدافع ملی پوش سرخ ها در بین دو نیمه شده است.

در این خصوص گفته می شد که در تمرین روز جمعه نیز به همین خاطر شرکت نکرده ، اما حالا افشین پیروانی با شایعه خواندن این مساله به تکذیب آن می پردازد.

پیروانی در این باره گفته است: «برخی افراد به دنبال حاشیه سازی نخ نما برای پرسپولیس هستند. در همه این سال ها خدا را شکر هیچ وقت در رختکن و در تمرینات بین بازیکنان و کادرفنی هیچ مشکلی پیش نیامده است و همه اعضای تیم به خوبی از قوانین و اصول انضباطی حاکم بر تیم خبر دارند و می دانند که چه رفتاری باید انجام دهند.»

او ادامه داد: «مرتضی پورعلی گنجی از بازیکنان ملی پوش و با اخلاق ماست و هیچ وقت مقابل قرار نمی گیرد که بخواهد چنین کاری کند. او در جریان بازی در نیمه اول دچار مصدومیت جزیی شد و به صلاحدید کادرفنی برای نیمه دوم تعویض شد. قویا هر گونه درگیری را تکذیب می کنم.»

پیروانی همچنین گفت: «هیچ بازیکنی در پرسپولیس وارد این حواشی نمی شود و آنهایی که می خواهند با چنین خبرهایی حاشیه سازی کنند بهتر است این راه نخح نما را برای ضربه زدن انتخاب نکنند و به فکر دیگری باشند.»

واکنش مدیر پرسپولیس به ماجرای درگیری یحیی و پورعلی‌گنجی