وحدت جهان اسلام اسرائیل را از بین خواهد برد

وحدت جهان اسلام اسرائیل را از بین خواهد برد

استاندار خراسان شمالی با اشاره به نقش سردار شهید محمدزاده در اتحاد شیعه و سنی گفت: اکنون با وحدت جهان اسلام، اسرائیل از بین خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار ایمنا، محمدرضا حسین‌نژاد امروز _سه‌شنبه نهم آبان_ در اجلاسیه شهدای وحدت، یادواره سردار شهید رجبعلی محمدزاده اظهار کرد: اتحاد مسلمانان در دنیا باید به عنوان یک هدف قرار گیرد و شهیدان محمدزاده و شوشتری درصدد ایجاد این اتحاد به صورت عملیاتی در منطقه سیستان و بلوچستان بودند.

وی شهادت شهیدان محمدزاده و شوشتری را نقطه عطف ادامه اتحاد و انسجام مسلمان دانست و افزود: شخصیت سردار شهید محمدزاده و شوشتری و نقش‌آفرینی آنان در منطقه سیستان و بلوچستان به‌گونه‌ای بود که استعمارگران و سلطه‌خواهان در ایران درصدد از بین بردن آن بودند.

استاندار خراسان شمالی خاطرنشان کرد: شهیدان شوشتری و محمدزاده با حضور خود در میان مردم سیستان و بلوچستان و سران قبایل اهل سنت منطقه، سیاست‌های استکبار جهانی مبنی بر تفرقه را نقش بر آب کردند و بالاخره با شهادت خویش همراه برادران اهل سنت، شهدای وحدت شدند.

وی اضافه کرد: وحدتی که این دو شهید به دنبال آن بودند و اتحاد همه مسلمانان، باید یک هدف راهبردی برای پیشگیری از جنایات استکبار در سرزمین‌های اسلامی به‌ویژه غزه مظلوم باشد.

حسین نژاد تاکید کرد: اگر جهان اسلام متحد شوند، اسرائیل دیگر قادر به جولان دادن نخواهد بود، بنابراین اتحاد مسلمانان در دنیا باید به عنوان یک هدف قرار بگیرد.

وی با اشاره به نزدیکی ۱۳ آبان و روز دانش‌آموز گفت: ۱۳ آبان نقطه عطفی در تاریخ کشور بود، چون مقارن با تبعید امام راحل و شهادت دانش‌آموزان است.

استاندار خراسان شمالی اظهار کرد: امیدواریم با حضور قوی و پررنگ در مراسم ۱۳ آبان، تجدید میثاق دیگری با امام راحل و آرمان‌های وی داشته باشیم، زیرا با این حضورها دشمنان با مشاهده اتحاد و انسجام، تصمیم گیری‌های متفاوتی خواهند داشت؛ در این روز دین خود را به شهدا و امام راحل ادا خواهیم کرد.

کد خبر 700392