وعده بزرگ خطیر به استقلالی‌ها

وعده بزرگ خطیر به استقلالی‌ها

پیش از اینکه فصل جاری پیکارهای لیگ برتر آغاز شود با دردسر بزرگی به نام مشکلات مالی و دستمزد معوقه بازیکنان مواجه بود و این داستان همچنان ادامه دارد. قضیه به جایی رسید که جواد نکونام مصاحبه‌های انتقادآمیز خود را آغاز کرد و همچنان هم شاهد انتقادات سرمربی استقلال از مدیریت باشگاه پیرامون وضعیت موجود هستیم.

البته به نظر می‌رسد اتفاقاتی در حال انجام است. اینطور که ظهر سه‌شنبه شنیدیم، استقلالی‌ها حالا وعده جدیدی شنیده‌اند و باید ببینیم محقق خواهد شد یا خیر؟ بر اساس این وعده مدیران باشگاه مدعی‌اند علاوه بر بحث تامین اعتبارات مالی جدید از بابت مطالبات فصل گذشته نیز همچنان در حال پیگیری هستند و به احتمال زیاد تا قبل از برگزاری پایتخت قسمتی از مطالبات بازیکنان پرداخت خواهد شد تا آنها با روحیه بهتری به مصاف پرسپولیس بروند.

وعده بزرگ خطیر به استقلالی‌ها

ادعایی که البته باید ببینیم محقق می‌شود یا خیر چون طی چند ماهه اخیر در استقلال و در دوران زمامداری مدیران مختلف چنین وعده‌هایی به بازیکنان کم داده نشده ولی اغلب آنها جنبه واقعیت به خود نگرفته است بنابراین باید به جواد نکونام حق داد که تا وقتی پول را در حساب شاگردانش نبیند، باورش نشود که اتفاق افتاده است.