پیامبر اسلام(ص) محور وحدت همه مسلمانان است

آیت‌الله علما در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته کرمانشاه با تبریک میلاد حضرت محمد مصطفی (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) به اهمیت هفته وحدت و برکات بزرگ آن اشاره کرد و گفت: پیامبر اکرم(ص) محور وحدت همه مسلمان است، لذا تا زمانی که مسلمین به فرمایشات آن حضرت تمسک جویند، آسیبی نخواهند دید.

وی در ادامه با اشاره به رخدادهای پیش رو افزود: هفتم مهر روز بزرگداشت فرماندهان دفاع مقدس است، همان بزرگانی که با سقوط هواپیما به فیض عظیم شهادت نائل آمدند، زیرا آنها گوش به فرمان رهبر خود بودند و چون امر امام راحل در دنیا بی نظیر بود، این گونه با همه وجود برای انقلاب و کشور جانفشانی کردند.

وی همچنین با اشاره به هفتم مهر روز آتش نشانی گفت: آتش نشانان با همه وجود خود را به خطر می اندازند تا مردم آسیب نبینند.

آیت الله علما تصریح کرد: نهم مهر روز همدردی با کودکان فلسطینی است، زیرا رژیم صهیونیستی رحم به بزرگ و کوچک آنان ندارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به نهم مهر روز سالمندان گفت: باید با همه وجود سالمندان را با جان و دل احترام بگذاریم، چون امر خدا و رسول(ص) است.

خطیب جمعه کرمانشاه تأکید کرد: سیزدهم مهر روز تبعید امام راحل است، لذا همگان باید بدانیم امام راحل برای پیروزی انقلاب اسلامی چه سختی های کشید و چقدر در تبعید بود.

این استاد حوزه های علمیه با اشاره به اهمیت نیروی انتظامی در ایجاد نظم و امنیت خاطر نشان کرد: سیزدهم مهر روز نیروی انتظامی است و همه می دانیم که جان برکفان پلیس برای امنیت مردم و ایجاد نظم و امنیت چقدر تلاش و مجاهدت دارند.

انتهای پیام

نوشته پیامبر اسلام(ص) محور وحدت همه مسلمانان است اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.