پیشنهاد ۳۸ میلیاردی به ستاره پرسپولیس

پیشنهاد ۳۸ میلیاردی به ستاره پرسپولیس

در شرایطی نقل و انتقالات تابستانی را با جذب سه بازیکن به پایان رساند که یکی از این انتقال‌ها محمدحسین مدافع ملی‌پوش سرخ‌ها بود.

کنعانی‌زادگان که طی دو فصل گذشته در لیگ ستارگان قطر و حضور داشت، در پنجره تابستانی بحث حضورش در لیگ برتر بار دیگر داغ شد. این در حالی بود که در روزهای ابتدایی این بحث این بازیکنان از تیم‌های دیگر نیز با پیشنهاداتی مواجه شده بود.

مدافع ملی‌پوش سرخ‌ها البته بار دیگر پای میز مذاکره با پرسپولیس نشست و به مدت دو فصل قراردادش را با این تیم به امضا رساند. رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس در بخشی از صحبت‌های روز گذشته‌اش در برنامه فوتبال برتر مدعی شد بازیکنی که از دیگر تیم‌ها با پیشنهاد ۳۸ میلیاردی مواجه بود و اسنادش نیز موجود است، با این تیم توافق ۱۵ میلیاردی داشته و از پیشنهاد یک و نیم برابر بیشتر خود به سود پرسپولیس گذشته است.

کنعانی‌زادگان بازیکنی بود که در نقل و انتقالات تابستانی با دو پیشنهاد از لیگ داخلی مواجه شده بود که در نهایت به سود سرخ‌ها از آنها چشم‌پوشی کرد و بار دیگر به جمع پرسپولیسی‌ها بازگشت. به نظرتان کدام تیم از لیگ ایران به کنعانی‌زادگان پیشنهاد ۳۸ میلیاردی داده بود؟

پیشنهاد ۳۸ میلیاردی به ستاره پرسپولیس

پیشنهاد فر نیوز
دستگیری عاملین قمه کشی