چرا شبکه سه سریال جدیدش را تغییر داد؟

چرا شبکه سه سریال جدیدش را تغییر داد؟

سریال تاریخی « » با درون‌مایه عاشورایی و با بازی و در اولویت پخش از شبکه سه سیما قرار گرفت؛ بنابراین پخش سریال « » که پیشتر در آستانه روی آنتن رفتن اعلام شده بود، فعلا منتفی است.

مرکز سیمافیلم ضمن پوزش از مخاطبان به علت تغییر در پخش باکس سریال شبکه سه اعلام کرد: سریال تاریخی «رحیل» که روایتگر قصه‌ای زنانه در اواخر دوره قاجر بوده، خوشبختانه آماده پخش شده است. از این رو با توجه به درون مایه عاشورایی سریال در اولویت پخش قرار گرفت و در اوایل ماه صفر از شبکه سه پخش‌ می شود.

سریال تاریخی «رحیل» یک روایت دست‌اول از پایان دوران قاجار و ابتدای پهلوی به مخاطب ارائه می‌کند. این مجموعه، قصه‌ای زنانه دارد و روایتگر فردی به اسم «مها» و از دربار قاجار است که تلاش می‌کند دیگر زنان اندرونی را با خود متحد و یک تعزیه عاشورایی اجرا کند.

چرا شبکه سه سریال جدیدش را تغییر داد؟

بازیگرانی چون حمیدرضا آذرنگ، اندیشه فولادوند، کاظم هژیرآزاد، ابتسام بغلانی، زنده یاد حسام محمودی و… در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

مسعود آب‌پرور کارگردان، رامین عباسی‌زاده تهیه‌کننده، فرهاد نقدعلی نویسنده این سریال ٤٠ قسمتی هستند که فصل نخست آن در ۲۰ قسمت در ایام ماه صفر و فصل دوم به مناسبت ایام فاطمیه روی آنتن می رود.

سریال «محرمانه» هم که پیشتر پخش آن از شنبه (۲۱ مرداد ماه) اعلام شده بود پس از پخش «رحیل» از همین شبکه روانه آنتن می‌شود.