چهره ترسناک نسیم ادبی همه را شوکه کرد

چهره ترسناک نسیم ادبی همه را شوکه کرد

بازیگر تلویزیون و تئاتر که سال گذشته همسر خود را از دست داد تصویری متفاوت را از چهره گریم شده و متفاوت خود به اشتراک گذاشت.

چهره ترسناک نسیم ادبی همه را شوکه کرد

نسیم ادبی در فیلم «دلا»

ایرنا: فیلم سینمایی «دلا» به کارگردانی فاطیما اباحمزه با عبور از نیمه‌های فیلمبرداری برای جشنواره‌های داخلی و خارجی آماده می‌شود.

فیلمبرداری این فیلم به نویسندگی و کارگردانی فاطیما اباحمزه و تهیه‌کنندگی علیرضا خسرویان و محمدباقر خدادوست از حدود دو هفته پیش آغاز شده و همه بازیگران آن مقابل دوربین سعید براتی رفته‌اند و این روزها فیلمبرداری در لوکیشن‌های تهران ادامه دارد و از نیمه گذشته است.

این فیلم که مضمونی اجتماعی و خانوادگی دارد، با فضایی روان‌کاوانه نوشته شده و برای حضور در فستیوال‌های داخلی و خارجی آماده نمایش می‌شود.

دلا قصه ملتهب زندگی زنی است که در آستانه چهل سالگی با چالش‌هایی روبه‌رو می‌شود و در تلاش برای بهبود وضعیت خود است و در خلاصه قصه آن آمده: «من یک خط اشتباه کردم، تو یه کتاب حکم دادی»

نسیم ادبی، عباس غزالی، امیر حسین هشت رودی، مرتضی امینی‌تبار در این فیلم حضور دارند. همچنین فرخ نعمتی و با حضور شبنم قلی‌خانی، سام کبودوند، محمد رسول صفری، صحرا اسدالهی، لادن ژاوه‌وند و میثم محمدخانی و معرفی مریم شریف‌زاده در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.
بدون سرمایه ساعتی 42 هزار تومان درآمد داشته باش!

پیشنهاد فر نیوز
در استقلال نماندم چون نمی‌خواستم به هرکاری تن دهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *