کسانی که “پدرو سنا” را باور داشتند، نتیجه گرفتند

شهلا بهروزی راد که اخیرا در بازیهای پاراآسیایی هانگژو موفق به کسب مدال نقره رشته پاراکانو شد، در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: این برای اولین بار بود که در بازیهای پاراآسیایی مسابقات قایقرانی هم برگزار می شد که از سطح بالایی هم برخوردار بود.

وی تصریح کرد: به نسبت مسابقات قهرمانی آسیا، تیم‌ها با قدرت و توان بیشتری در این مسابقات حضور پیدا کرده بودند و رقابت نزدیکی با ورزشکاران ازبکستان، چین و ژاپن داشتیم.

دارنده مدال برنز مسابقات قایقرانی جهان در سال ۲۰۱۹ به برخی انتقادها از عملکرد سرمربی برزیلی تیم ملی قایقرانی در بازی های آسیایی هم اشاره کرد و گفت: به عقیده من پدروسنا مربی با علمی است و اگر تیم ملی در بازیهای آسیایی نتیجه قابل توجهی نگرفته نباید همه آن را روی سر مربی سرشکن کرد.

وی افزود: ممکن است برخی از ملی پوشان او را باور نداشته باشند و یا اینکه خودشان کم کاری کرده باشند، وگرنه ملی پوشانی که اور را باور داشتند، دراین مسابقات نتیجه گرفتند.

بانوی المپیکی قایقرانی ایران یادآورشد: در برخی از مسابقات هم ورزشکاران ما با اختلافات صدم ثانیه مدال ها را از دست می دادند که این نشان می دهد کشورها با تمام قدرت خود شرکت کرده بودند.

وی در ادامه با بیان اینکه بزودی اردوهای تیم ملی قایقرانی دوباره شروع می شود، گفت: اردیبهشت ماه مسابقات کسب سهمیه را در پیش داریم و تمریناتم خود را برای حضور در این رقابت ها و کسب دوباره سهمیه المپیک آغاز می کنم.

شهلا بهروزی راد بانوی کرمانشاهی تیم ملی قایقرانی ایران تاکنون ۱۰ مدال مسابقات آسیایی(پنج طلا، چهار نقره و یک برنز)، یک مدال برنز جهانی، یک مدال نقره شبه المپیک و یک مدال نقره بازیهای آسیایی را کسب کرده است.

پیشنهاد فر نیوز
مصرف میوه و سبزی دوران کودکی تضمین کننده سلامت بزرگسالی

انتهای پیام

نوشته کسانی که “پدرو سنا” را باور داشتند، نتیجه گرفتند اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.