کسب افتخاری دیگر توسط یاسین خسروی

کسب افتخاری دیگر توسط یاسین خسروی

| «یاسین خسروی» چهارمین طلایی ایران در پارادوومیدانی قهرمانی جهان

هشتمین روز از رقابت‌های پارادوومیدانی قهرمانی جهان در ژاپن، با کسب مدال طلا توسط یاسین خسروی خاتمه یافت.

در جریان رقابت پرتاب وزنه کلاس F57، خسروی با ۱۰ حریف از کشورهای هند، برزیل، فنلاند، لیتوانی، ازبکستان، فرانسه، عربستان و تایلند به رقابت پرداخت. او هر ۶ پرتاب خود را به‌طور صحیح انجام داد و به ترتیب حدنصاب‌های ۱۵.۳۹ متر، ۱۵.۷۷ متر، ۱۵.۲۸ متر، ۱۵.۱۹ متر، ۱۵.۸۳ متر و ۱۵.۵۳ متر را به ثبت رساند و با بهترین رکوردش که ۱۵.۸۳ متر بود، به مدال طلا دست یافت و به مقام قهرمانی رسید.

مراسم استقبال از قهرمانان پارادوومیدانی قهرمانی جهان

مسئولین ارشد بهزیستی استان کرمانشاه و جمعی از مردم و مسئولین ورزش استان، در مراسم استقبال از یاسین خسروی قهرمان مسابقات جهانی ژاپن و عزت‌الله پرنیان مربی تیم ملی شرکت کردند.

به گزارش خبرنگار فر نیوز (مسعود دریابار)در این مراسم سبزیان معاونت پشتیبانی و بوچانی مسئول تربیت‌بدنی و فوق‌برنامه اداره‌کل بهزیستی استان کرمانشاه به نمایندگی از مدیرکل بهزیستی استان، از این ورزشکار و مـربی دارای معلولیت، با اهداء تاج گل استقبال کردند.

یاسین خسروی در جریان رقابت پرتاب وزنه کلاس F57، با ۱۰ حریف از کشورهای هند، برزیل، فنلاند، لیتوانی، ازبکستان، فرانسه، عربستان و تایلند به رقابت پرداخت. او هر ۶ پرتاب خود را به‌طور صحیح انجام داد و به ترتیب حدنصاب‌های ۱۵.۳۹ متر، ۱۵.۷۷ متر، ۱۵.۲۸ متر، ۱۵.۱۹ متر، ۱۵.۸۳ متر و ۱۵.۵۳ متر را به ثبت رساند و با بهترین رکوردش که ۱۵.۸۳ متر بود، به مدال طلا دست یافت و به مقام قهرمانی رسید.