کلاهبرداری 24 میلیاردی تومانی به بهانه پیش فروش آپارتمان در کرمانشاه 

سردار “مهدی حاجیان” اظهار کرد: پس از اعلام شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه شخصی که در کار ساخت و ساز مسکن فعالیت دارد، با جلب اعتماد آنها و به بهانه پیش فروش تعدادی آپارتمان با قیمت مناسب مبالغ زیادی از آنها دریافت کرده و سپس متواری شده، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: تحقیقات تکمیلی کاراگاهان پلیس آگاهی نشان می‌داد فرد کلاهبردار پس از جلب اعتماد شاکیان، مبالغ هنگفتی به بهانه پیش فروش آپارتمان اخذ و هر واحد را به دو تا چهار نفر به صورت قولنامه‌ای فروخته است.

فرمانده انتظامی استان افزود: با جمع بندی این اطلاعات، کاراگاهان اقدامات فنی و تخصصی خود را برای دستگیری متهم متواری آغاز و با کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه وی در یکی از شهرستان‌های کرمانشاه شدند.

حاجیان تصریح کرد: ماموران پس از شناسایی مخفیگاه وی و هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه این شخص را دستگیر و ضمن توقیف یک دستگاه خودرو سواری، وی را به پلیس آگاهی استان منتقل کردند.

وی ادامه داد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌ها به کلاهبرداری از ۲۶ نفر به مبلغ ۲۳۹ میلیارد و ۹۶۰ میلیون ریال اعتراف و پس از تکمیل پرونده برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضایی شد.

انتهای پیام

نوشته کلاهبرداری 24 میلیاردی تومانی به بهانه پیش فروش آپارتمان در کرمانشاه اولین بار در افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.