یاسین بونو در رئال مادرید؟

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، طبق اعلام باشگاه رئال مادرید تیبو کورتوا رباط صلیبی پاره کرده است و به همین خاطر احتمالا کل فصل را از دست خواهد داد. اکنون یاسین بونو در صدر فهرست رئال مادرید برای جانشینی تیبو کورتوا قرار دارد.

کورتوا عملاً کل فصل را از دست خواهد داد، بنابراین این شرایط باشگاه را مجبور می‌کند که فوراً دست به کار شود. کادرفنی مادرید پنج نام دیگر را در نظر گرفته است: مامارداشویلی، کپا، اونای سیمون، دخه آ و کیلور ناواس.

بونو به چند دلیل بسیار محبوب است. اولا او دروازه بانی است که به نیمه نهایی جام جهانی قطر صعود کرده و دو بار قهرمان لیگ اروپا شده است (۲۰-۲۰۱۹ و ۲۳-۲۰۲۲). او دروازه‌بانی است که به چالش‌های بزرگ عادت کرده است و از قد بلندی برخوردار است. قد او (۱.۹۵ متر) باعث شده است تا او شباهت زیادی به تیبو کورتوا داشته باشد.

جام ملت های آفریقا

باشگاه بونو را می خواهد، اما نه به هر قیمتی و باید دید سویا چه موضعی اتخاذ خواهد کرد. جام ملت های آفریقا که در پیش است نیز چالش جدی برای رئال است. این مسابقات از ۱۳ ژانویه تا ۱۱ فوریه ۲۰۲۴ برگزار می شود و مراکش در آن حضور دارد و یاسین بونو برای یک ماه کامل در دسترس نخواهد بود و باید به آفریقا برود.

توافق با سویا

بونو تا سال ۲۰۲۵ با سویا قرارداد دارد و بند فسخ قراردادش ۵۰ میلیون یورو است. با این حال او با سویا به توافق رسید که اگر پیشنهاد ۲۰ میلیون یورویی برسد، سویا را ترک کند. او از طرفداران رئال مادرید و حتی از دوستان نزدیک کورتوا است. اگر مادرید تصمیم بگیرد او را جذب کند، بونو آماده است تا به برنابئو برود.

انتهای پیام

نوشته یاسین بونو در رئال مادرید؟ اولین بار در افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.