یک خودروی جدید در ایران شماره گذاری شد / اولین خودروی زوتی وارد خیابان ها می شود

زوتی DL5 یک خودروی کوپه‌ای با طراحی جذاب و خطوط دقیق است که توسط شرکت چینی زوتی تولید می‌شود. این خودرو با داشتن موتور ۱.۵ لیتری توربوشارژ با توان ۱۶۷ اسب بخار و گیربکس دوگانه‌کلاچه اتوماتیک، عملکردی بسیار قابل قبول دارد. همچنین، زوتی DL5 با داشتن امکاناتی مانند سیستم صوتی با کیفیت بالا، دوربین عقب، سیستم هوشمند خودرو و سیستم ایمنی فعال، به راحتی می‌تواند نیازهای رانندگان را برطرف کند. در کل، زوتی DL5 یک خودروی جذاب و کارآمد است که با قیمت مناسبی در بازار خودرو قرار دارد.

کراس اوور جدید پارس خودرو یعنی زوتی DL۵ بعد از گذراندن مراحل استاندارد و اخذ مجوزهای لازم، پلاک ملی گرفت و به زودی روانه خیابان ها خواهد شد.

پارس خودرو که با کیفیت ترین خودروساز جاده مخصوص هم نامیده می شود، این بار در راستای تامین نیاز مشتریان، دست به عرضه یک کراس اوور جمع و جور زده که چندی پیش از آن روزنمایی کرد. کراس اوور DL۵ از یک موتور ۱.۵ لیتری توربوشارژ به قدرت ۱۴۴ اسب بخار و گشتاور ۲۱۵ نیوتن متر بهره می برد که این توان از طریق یک گیربکس CVT با ۶ دنده مجازی به چرخ های جلو منتقل می شود.

از جمله امکانات ایمنی و رفاهی این خودرو می توان به کروز کنترل، فرمان برقی، تهویه مطبوع نیمه اتوماتیک، سیستم ورود بدون کلید، آینه وسط الکتروکرومیک، دوربین کمکی دید عقب، سیستم کنترل خودرو در سراشیبی، سامانه ESC، EBA و BAS اشاره کرد.

همچنین نمایشگر باد لاستیک ها، آینه های برقی گرمکن دار جمع شونده، هشدار ترمز اضطراری، سنسور پارک، اتوهلد، چراغ های خودکار با تنظیم الکترونیکی و روکش چرمی کابین از دیگر امکانات این خودرو به حساب می آیند.