۱۱ بازارچه عرضه اقلام اساسی در کرمانشاه راه اندازی شد

  • افران
  • پروژه مسکونی تندیس
۱۱ بازارچه عرضه اقلام اساسی در کرمانشاه راه اندازی شد

رئیس سازمان مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرمانشاه از احداث یازده بازارچه عرضه اقلام اساسی در شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از کرمانشاه، محسن دارابی امروز پنجشنبه _ نوزدهم بهمن _ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یازده بازارچه در محلات مختلف کرمانشاه از جمله میدان شاهد الهیه، دولت آباد، مسجدالنبی طاق بستان، میدان آزادی، مجتمع میلاد، میدان حافظ شهرک معلم و ترمینال راه کربلا احداث شد.

وی افزود: کالاهای اساسی از جمله برنج، گوشت، روغن و سایر اقلام خوراکی و اساسی با قیمت مصوب و تنظیم بازاری در این بازارچه‌ها ارائه می‌شود.

رئیس سازمان مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: به دنبال دستورالعمل وزارت کشور و در راستای تنظیم بازار و رفاه حال همشهریان و معیشت سازمان مشاغل شهری با همکاری جهاد کشاورزی این بازارچه‌ها احداث شدند.

وی ابراز کرد: بازارچه‌ها از ٢۵ آذر ماه آغاز به کار کردند و برای ایام نوروز و ماه مبارک رمضان فعال هستند و اقلام و کالاهای اساسی در این بازارچه‌ها عرضه می‌شود.

دارابی خاطرنشان کرد: حواله این اقلام از جهاد کشاورزی اخذ می‌شود و این بازارچه‌ها موقت است اما پیگیر احداث بازارچه دائمی در میدان میوه و تره بار هستیم.

وی عنوان کرد: بازرگانی‌ها و مباشرین جهاد کشاورزی به صورت مستقیم از کارخانه اجناس را در این بازارچه‌ها عرضه می‌کنند.

کد خبر 726780

  • سئو

پیشنهاد فر نیوز
توجیهی ندارد با ارز کشوری که دشمن مشترک است، مبادله داشته باشیم