۳ شب سفر به عمان با تور گردشگری چقدر هزینه دارد؟ / قیمت جدید تور مسافرتی به عمان

عُمان با نام رسمی سلطان‌نشین عُمان (به عربی: سلطنة عمان) کشوری پادشاهی در شرق شبه جزیرهٔ عربستان است. پایتخت این کشور شهر مسقط است. عمان از شرق به دریای عرب و از شمال به دریای عمان منتهی می‌شود، از جنوب با یمن و از غرب با عربستان سعودی و امارت متحدهٔ عربی مرز زمینی و با ایران مرز دریایی دارد.

این کشور دارای دو برون‌بوم است. بخش کوچکی از عمان در قسمت جنوبی تنگهٔ هرمز قرار دارد که مسندم نام دارد. این بخش از سرزمین اصلی جدا افتاده‌است. برون بوم دیگر مدحا نام دارد که توسط امارات متحدهٔ عربی احاطه شده‌است.

جالب است بدانید که کشور عمان به افراد سرمایه گذاری که اقدام به ثبت شرکت در عمان می‌کنند حق مالکیت صددرصدی بدون احتیاج به شریک عمانی می‌دهد. از سوی دیگر توجه کنید که مدارس خصوصی و بین المللی زیادی در کشور عمان تاسیس شده است که باعث مهاجرت افراد زیادی به این کشور شده. به همین علت کشور عمان می‌تواند مقصد بسیار مهمی برای افرادی که در این کشور فرزند دار شده‌اند به حساب آید. لازم به ذکر است که این مدارس از لحاظ آموزشی کیفیت بسیار بالایی دارند.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تور گردشگری خارجی؛ برای ۳ شب سفر رفت و برگشت هوایی به مسقط عمان و اقامت در هتل Hotel Inter City قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ ۱۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان است و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ ۲۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این در حالی است که هتلHotel Swiss Belinn برای همین مدت اقامت در سفر رفت و برگشت به مسقط قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ۱۸,۷۵۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته را مبلغ۲۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان تعیین کرده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت ها و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز متفاوت باشد.

بررسی هزینه تور مسافرتی عمان ویژه آبان ماه ۱۴۰۲ به شرح ذیل است؛

قیمت تور کوشی آداسی ( ۳ شب / آبان ماه ۱۴۰۲)

هتل درجه هتل نوع اتاق قیمت / تومان
Hotel Inter City ۴ ۲ تخته ۱۹,۸۰۰,۰۰۰
۱ تخته ۲۶,۰۰۰,۰۰۰
Hotel Levatio Suites ۲ تخته ۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۱ تخته ۲۴,۵۰۰,۰۰۰
Hotel Swiss Belinn ۲ تخته ۱۸,۷۵۰,۰۰۰
۱ تخته ۲۴,۰۰۰,۰۰۰