۵ شب سفر به استانبول چقدر هزینه دارد؟ / قیمت جدید تور مسافرتی استانبول

تور گردشگری ترکیه همواره جزو پرطرفدارترین تورهای گردشگری در میان ایرانی ها است. ترکیه دارای مناطق گردشگری بسیار زیبایی است. همه ساله بسیاری از گردشگران ایرانی و خارجی به ترکیه سفر می کنند.

بارها شنیده‌اید که استانبول یک شهر تاریخی و پر قدمت است. اکنون قبل از اینکه سراغ اطلاعات کاربردی‌تر راهنمای سفر به استانبول برویم به گذشته این شهر اشاره می‌کنیم.

تور مسافرتی استانبول به هزاران دلیل جذاب است از نوشیدن یک قهوه ترک در کافه‌های خیابان استقلال در کنار ترامواهای کلاسیکِ قرمز رنگ، ایستاده نگریستن به عظمت مسجد آبی یا کشتی‌سواری در مرز آسیا و اروپا برخی از کارهایی‌ست که تنها در استانبول می‌توان تجربه کرد، استانبول جایی‌ست که هر ماجراجویی برای یک بار هم که شده باید ساک یا کوله‌اش را جمع کند و راهی این شهر باستانی شود.

حراج‌ های فصلی در ترکیه

بیشتر فروش‌ها در پایان فصول و روزهای خاص مانند عید فطر، ولنتاین و غیره برگزار می‌شود. فروش تابستانی ترکیه با افزایش دما آغاز می‌شود. این فروش‌ها از ابتدای خرداد آغاز می‌شوند. البته اوج فروش این فصل در شهریور ماه و با پایان فصل گرم و آب و هوای خشک است. اگر می‌خواهید بهترین زمان سفر به ترکیه برای رسیدن به فروش تابستانی را پیدا کنید، پیشنهاد می‌کنیم در این زمان به این کشور به‌خصوص استانبول سفر کنید. چون مهم‌ترین شهر ترکیه است و فروش بهتر و بیشتری نسبت به شهرهای دیگر ترکیه دارد.

اگر می‌خواهید به فروش زمستانی بروید و سفر زمستانی ترکیه را ترجیح می‌دهید، بهتر است اواسط آذر را برای سفر خود انتخاب کنید. بهترین زمان سفر به ترکیه برای خرید اوایل ژانویه است که برابر با اوج هوای سرد است. تخفیف این روزها تا ۵۰ درصد می‌رسد و بااین‌وجود خریدی خوشایند خواهید داشت. برخی از برندها حتی ممکن است معاملات بیشتری را در آینده برای فروش بقیه اقلام فصل گذشته ارائه دهند.

تور لحظه آخری استانبول چند در صد ارزان‌تر هستند؟

همانطور که گفته شد قیمت تور لحظه آخری استانبول بر اساس قیمت بلیط پرواز و هتل تشکیل می‌شود. شما می‎توانید تورهای لحظه آخری را حداقل ۲۰ تا ۵۰ درصد ارزان تر از نرخ عادی رزرو کنید.

پیشنهاد فر نیوز
موتور بازار طلا روشن شد / قیمت فلز زرد به ۲۰۴۰ دلار رسید

اما بدانید: گاهی رزرو هتل بی‌کیفیت تنها به دلیل ارزان بودن، باعث هدر رفتن سرمایه و زمان شما می‌شود. اما با مقایسه کیفیت و قیمت تورها در سایت نهال‌گشت می‌توانید اطمینان حاصل کنید که تور استانبول ارزان در عین داشتن هزینه مناسب، از کیفیت خوبی برخوردار باشد.

اهمیت ساعت رفت و برگشت در قیمت تور لحظه آخری استانبول

معمولا پروازهای صبح در مسیر استانبول طرفدار بیشتری دارند، پس در پروازهای صبح استانبول خیلی امید به گرفتن بلیط لحظه آخری نداشته باشید. در کل پروازهای عصر یا شب برای تور لحظه آخری استانبول قیمت مناسب‌تری دارند.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری خارجی در خصوص هزینه های تور مسافرتی استانبول، برای ۵ شب سفر به استانبول طبق لیست قیمت تورهای لحظه آخری و اقامت در هتل Hotel CVK Park Bosphorus Istanbul قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ ۳۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ ۶۱,۲۶۵,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ ارز و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز بازار متفاوت باشد.

قیمت تور استانبول ( شب / آبان ماه ۱۴۰۲)

هتل درجه هتل نوع اتاق قیمت / تومان
Hotel CVK Park Bosphorus Istanbul ۵ ۲ تخته ۳۴,۰۰۰,۰۰۰
۱ تخته ۶۱,۲۶۵,۰۰۰
Hotel Conrad Istanbul Bosphorus ۴ ۲ تخته ۲۸,۵۶۵,۰۰۰
۱ تخته ۵۰,۳۶۵,۰۰۰
Hotel Barcelo ۲ تخته ۲۸,۰۰۰,۰۰۰
۱ تخته ۴۹,۲۷۵,۰۰۰
پیشنهاد فر نیوز
بارش باران و وزش باد شدید در تهران