به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام یوسف احمدی پیش از ظهر امروز در نشست استانی رویداد ملی طواف که در سالن جلسات اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با حضور جمعی از مسئولان استان برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به اهمیت کاهش آسیب‌های اجتماعی و اینکه سازمان تبلیغات اسلامی کشور به عنوان دبیر کار […]

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام یوسف احمدی پیش از ظهر امروز در نشست استانی رویداد ملی طواف که در سالن جلسات اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با حضور جمعی از مسئولان استان برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به اهمیت کاهش آسیب‌های اجتماعی و اینکه سازمان تبلیغات اسلامی کشور به عنوان دبیر کار گروه آسیب‌های اجتماعی در وزارت کشور تعیین شده است، طرح ملی طواف را راه اندازی کرده است.

وی با اشاره به آسیب‌های اجتماعی و وجود ۴۰۰ هزار حاشیه نشین در کرمانشاه، افزود: در استان کرمانشاه کارهای بسیار خوبی انجام گرفته اما به دلیل عدم انسجام لازم نتیجه مطلوب حاصل نشده است و هدف اداره کل تبلیغات اسلامی ایجاد یک جریان فرهنگی منسجم در اجرای برنامه‌ها است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه تصریح کرد: پیشنهاد گردآوری یک اطلس فرهنگی از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه داده شده است که استقبال مسئولان استانی را به همراه داشته است و امیدواریم فاز اجرایی تهیه این اطلس به زودی آغاز شود.

احمدی با اشاره به هدف از برگزاری رویداد طواف، گفت: هدف از اجرای این طرح گردآوری طرح‌های پیشنهادی و همفکری میان اقشار مختلف جامعه اعم از دستگاه‌های اجرایی مرتبط، گروه‌های جهادی، سمن‌ها، دانشجویان و مردم برای یافتن راهکارهای مقابله و کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

وی ادامه داد: این رویداد در موضوعات خانواده، مفاسد اخلاقی و اجتماعی، اعتیاد، بیکاری و حاشیه نشینی مناطق محروم برگزار می‌شود.

احمدی گفت: فعالین و ایده پردازان می‌توانند طرح‌های خود را به شماره ۰۹۹۱۲۳۹۵۸۰۶ در پیام رسان ایتا تا تاریخ ۱۶ بهمن ماه ارسال کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
حضور دانش آموزان در مدارس کرمانشاه اختیاری است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: پس از ارزیابی و پالایش طرح‌های منتخب استان کرمانشاه این طرح‌ها به دبیرخانه رویداد ملی طواف ارسال و به برگزیدگان جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.